By Wijnhuis Den Boer Since 1885

Webshop

Flaming Heart 25th Anniversary Edition

155,00

Om te toosten op 25 jaar Compass Box presenteren zij een geremasterde versie van Flaming Heart, die zich richt op de vlammen en hun beschermende eikenhouten kamer. Voor deze 8e editie hebben ze gezocht naar een zo complex mogelijk smaakpalet met zo min mogelijk componenten. Ze gebruiken uitsluitend whisky’s die verder gerijpt zijn in Franse eikenhouten vaten, aangevuld met geturfde mouten. Deze combinatie is niet meer gezien sinds onze tweede versie van Flaming Heart, uitgebracht in 2007.

Op vooraad

Op vooraad

Beschrijving

Kleur: Goudbruin
Geur: Rijke, olieachtige rook verschijnt in de neus, ondersteund door pittige kruiden. Hints van framboos en abrikoos, omgeven door impressies van teerachtig touw.
Smaak: Het smaakpalet is direct vol met specerijen zoals kruidnagel, roze en zwarte peper en nootmuskaat. Medicinale turftonen vullen het aan met helder en wijnachtig fruit.
Afdronk: Tot slot geconcentreerde rook die tegelijk houtachtig en asachtig is met menthol en citrusoliën.

 

 

FAQ