By Wijnhuis Den Boer Since 1885

Webshop

Highland Park Saint Magnus 12y 55%

349,00

Deze 12 Year Old Saint Magnus, de tweede release van de Earl Magnus-trilogie, is de enige die nog beschikbaar is (vande 11994 flessen) bij Firstclassspirits.com. De andere twee, de 15 Year Old Earl Magnus op 5.976 flessen en de 18 Year Old Earl Haakon op 3.300 flessen, zijn inmiddels allang op. Op veilingen halen ze waanzinnige prijzen. Bij deze vatting is voornamelijk Spaans eikenhout gebruikt, waarvan 20% first fill.

Na de aanvankelijke rijping biedt de neus: nieuw leer, gedroogde citrus, heide, appels in karamel, honing en peper. Na een tijdje krijg je wat aardsheid en gegrild varken, bedekt met honing en een lichte rokerigheid.
De smaak begint vrij droog, maar zeer kruidig, op kaneel en gember. Wederom appels in karamel en gedroogde sinaasappels. Zoethout, houtrook en een handvol noten. Veel sherry, soms zelfs wat bitter.
De afdronk is erg lang, droog en een bittertje naar het einde toe.

Op vooraad

Op vooraad

Beschrijving

Neus: Honing met citrus. Rijk aan creme brule, vanille met een vleugje kaneel met een lichte hint van turf.
Smaak: Citrus uit de neus. Al met al een zeer sappig en rijk mondgevoel.
Afdronk: Een pepertje aan het begin, terwijl de citrus- en rooktonen behoorlijk lang aanhouden.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Highland Park Saint Magnus 12y 55%” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

FAQ